Aktualności → Wydarzenia

Wybrane wydarzenie

08.03.2019
 Zdjęcia 

THE VOICE OF GŁOWACKI - BITWYTHE VOICE OF GŁOWACKI - BITWY
Dnia 8 marca 2019 roku w Krasnostawskim Domu Kultury odbył się II etap konkursu „The Voice of Głowacki”, czyli „Bitwy”. Uczestnicy zaprezentowali się w duetach a następnie w występach solowych.
Z uwagi na bardzo wysoki poziom konkursu każdy trener mógł wybrać dwóch finalistów spośród czwórki swoich uczestników.
W finale drużynę pana Roberta Maciejewskiego będzie reprezentowała Emilia Hamelusz, uczennica Społecznego Liceum Ogólnokształcącego w Krasnymstawie oraz Bartłomiej Żurek, uczeń Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 w Krasnymstawie.
Pod opieką pani Kamili Kowalczyk w finale wezmą udział: Aleksandra Świętochowska reprezentująca Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Krasnymstawie i Karolina Żebrowska z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 w Krasnymstawie.
Pan Mateusz Korzeniowski do finału będzie przygotowywał Annę Żebrowską, uczennicę Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Krasnymstawie oraz Zuzannę Tymochowicz, uczennicę Społecznego Liceum Ogólnokształcącego w Krasnymstawie.
Trener czwartej drużyny pan Sławomir Bandosz przygotuje do finału Wiktorię Jóźwiak, uczennicę Szkoły Podstawowej z Oddziałami Gimnazjalnymi w Izbicy i Agatę Skorek, uczennicę Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Krasnymstawie.
Efekty pracy trenerów i ich drużyn będziemy mieli okazję zobaczyć w finale czwartej edycji The Voice of Głowacki, który odbędzie się 22 marca 2019 roku w Krasnostawskim Domu Kultury.
Serdecznie zapraszamy na FINAŁ !!!

Opracowała
Anna Kurzak