Aktualności → Wydarzenia

Wybrane wydarzenie

04.01.2020
 Zdjęcia 

STUDNIÓWKA 2020Tegoroczna studniówka uczniów klas maturalnych Zespołu Szkół Nr 2 im. Bartosza Głowackiego w Krasnymstawie odbyła się 4 stycznia 2020 roku w domu weselnym „U Janiszka” w Fajsławicach.
Uczniom klas czwartych niezmiernie miło było gościć panią Teresę Hałas – poseł na Sejm Rzeczpospolitej Polskiej, pana wicestarostę krasnostawskiego Marka Nowosadzkiego, zastępcę Burmistrza Krasnegostawu Wojciecha Kaczmarczyka oraz przewodniczącą Komisji Oświaty Starostwa Powiatowego - panią Ewę Nieścior. Szczególnym gościem była poprzednia dyrektor Zespołu Szkół Nr 2 pani Elżbieta Zadrąg.
Podczas uroczystości obecna była pani dyrektor Renata Burdan i pani wicedyrektor Justyna Wolska, wychowawcy, grono pedagogiczne, przewodnicząca Rady Rodziców – Dorota Czuba i rodzice.
Studniówkę rozpoczęła pani dyrektor, która powitała wszystkich przybyłych. Uroczystość poprowadzili Paulina Żołnacz i Adrian Łoiński. Uczniowie podziękowali szanownym gościom za możliwość kształcenia w nowoczesnej szkole z bogatym zapleczem; wychowawcom, nauczycielom i rodzicom za wsparcie, opiekę i zrozumienie.
Życzenia pomyślności i udanej zabawy złożyła pani poseł Teresa Hałas, która wręczyła na ręce pani dyrektor Burdan symboliczną figurkę anioła, aby szkoła otoczona była opieką i aurą pomyślności.
Wicestarosta pan Marek Nowosadzki życzył maturzystom jak najlepszych wyników na egzaminach zawodowych i maturalnych. Podziękował także nauczycielom i wychowawcom za trud i zaangażowanie a rodzicom za wspieranie działań szkoły.
Pani Bożena Mitura w imieniu rodziców uczniów klas czwartych zwróciła się do Dyrekcji i grona pedagogicznego z podziękowaniem za zaangażowanie i trud włożony w kształtowanie młodych ludzi.
Piosenki podczas części oficjalnej wykonały Agata Skorek i Anna Żebrowska. Walca zatańczyli Paweł Koman i Arleta Kowalczyk. Wszyscy bawili się znakomicie.
A teraz przed maturzystami już tylko ciężka praca i przygotowanie się do egzaminów.

Opracowały:

Eliza Chomik, Anna Kurzakn