The Voice → The Voice of Glowacki 2018/2019

Konkurs Piosenki The Voice of Głowacki

20.03.2017


 Zdjęcia 

20 marca 2017 roku w Krasnostawskim Domu Kultury odbył się finał II edycji powiatowego konkursu The Voice of Głowacki, którego organizatorem jest Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Bartosza Głowackiego w Krasnymstawie. Gospodarzem uroczystości była pani dyrektor Elżbieta Zadrąg.

Do zmagań finałowych przystąpiło ośmioro finalistów, którzy zaprezentowali się przed jurorami i licznie zgromadzoną publicznością w duetach i występach solowych.

Jury w składzie: pani Anna Klus, pani Jadwiga Litkowska, pani Małgorzata Dzik i pan Robert Maciejewski do ścisłego finału zakwalifikowało Annę Żebrowską, Wojciecha Dziedzica, Jagodę Chojan i Marcina Trumińskiego. Młodzi wokaliści zaśpiewali solowe piosenki.

Zwycięzcą konkursu został Marcin Trumiński, uczeń ZSP Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Krasnymstawie. Drugie miejsce jury przyznało Jagodzie Chojan z II LO im. Cypriana Kamila Norwida, trzecie zajęła Anna Żebrowska z ZSP Nr 2 im Bartosza Głowackiego a wyróżnienie otrzymał Wojciech Dziedzic, reprezentujący I LO im. Władysława Jagiełły.

Marcin Trumiński oprócz zaszczytnego tytułu The Voice of Głowacki otrzymał pamiątkową statuetkę, nagrodę pieniężną i voucher na nagranie piosenki w profesjonalnym studiu nagrań.

Fundatorzy nagród to: Bank Spółdzielczy w Krasnymstawie, PGE Dystrybucja oddział w Zamościu, AKASHANET, BRUNPOL, starosta krasnostawski pan Janusz Szpak i burmistrz miasta Krasnystaw pani Hanna Mazurkiewicz.

Gośćmi specjalnymi byli Sylwester Bożemski i zespół The Broken Knife, których występy wzbudziły żywiołową reakcję publiczności.

O organizację i przebieg konkursu zadbali: Krzysztof Klimek, Piotr Bednarski, Karol Oleszczyński, Emil Cegłowski, Łukasz Koziej, Mateusz Ujma, Jan Chwaszcz, Paulina Duda, Oliwia Dziechciarz, Aneta Madej, Karolina Mazurek, Angelika Bojarska, Patrycja Świetlicka, Katarzyna Salitra, Luiza Mandziak, Gabriela Kowalczyk, Wiktoria Smorga i Natalia Maciejewska.

Opiekę nad konkursem sprawowały: Eliza Chomik, Agata Maciejewska, Justyna Mańkowska – Wrona i Anna Kurzak. Zdjęcia wykonał Piotr Mąka.

Gratulujemy laureatom i zapraszamy za rok!

Opracowała Anna Kurzak


22.02.2017


 Zdjęcia 

THE VOICE OF GŁOWACKI - BITWY

Dnia 22.02.2017 w naszej szkole odbył się II etap konkursu „The Voice of Głowacki”, czyli „Bitwy”. Uczestnicy zaprezentowali się w duetach a następnie w występach solowych.

Z uwagi na bardzo wysoki poziom konkursu każdy trener mógł wybrać dwóch finalistów spośród czwórki swoich uczestników.

W finale drużynę Pani Jadwigi Litkowskiej będzie reprezentowała Karolina Kopeć, uczennica Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Siennicy Różanej oraz Marcin Trumiński, uczeń Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Krasnymstawie.

Pod opieką Pani Anny Klus w finale wezmą udział reprezentantki naszej szkoły: Anna Żebrowska oraz Agata Skorek, uczennice I klasy Technikum Optycznego.

Pani Małgorzata Dzik do finału będzie przygotowywała Jagodę Chojan, uczennicę II LO im. Cypriana Kamila Norwida w Krasnymstawie oraz Maję Kowalczyk, uczennicę gimnazjum z Zespołu Szkół w Siennicy Różanej

Trener czwartej drużyny Pan Robert Maciejewski przygotuje do finału Wojciecha Dziedzica, ucznia I LO im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie oraz Katarzynę Kowal, uczennicę gimnazjum z Zespołu Szkół w Siennicy Różanej.

Efekty pracy trenerów i ich drużyn będziemy mieli okazję zobaczyć w finale drugiej edycji The Voice of Głowacki, który odbędzie się 20 marca 2017 roku w Krasnostawskim Domu Kultury.

Podczas II etapu konkursu gościnnie wystąpiła Roksana Kostrzewska, absolwentka Zespołu Szkół Społecznych w Krasnymstawie, prezentując dwa utwory.

Zmagania uczestników można było śledzić na żywo podczas transmisji na facebooku naszej szkoły.

O sprawny przebieg konkursu zadbali: Kinga Pyzik, Łukasz Mazurek, Karol Oleszczyński, Piotr Bednarski, Krzysztof Klimek, Tymoteusz Moczulewski, Kacper Rycyk, Paulina Duda, Oliwia Dziechciarz, Karolina Mazurek, Aneta Madej, Weronika Cichosz, Luiza Mandziak, Katarzyna Salitra, Paulina Nizioł i Angelika Bojarska.

Serdecznie zapraszamy na FINAŁ !!!

Organizatorzy konkursu:

Agata Maciejewska, Eliza Chomik, Anna Kurzak, Justyna Mańkowska-Wrona


13.01.2017


 Zdjęcia 

PRZESŁUCHANIA W CIEMNO CZAS ZACZĄĆ !!!

Dnia 13.01.2017 w naszej szkole odbył się I etap drugiej edycji konkursu „The Voice of Głowacki” , czyli „Przesłuchania w ciemno”. Do zmagań konkursowych zgłosiło się 18 uczestników reprezentujących: Zespół Szkół w Siennicy Różanej, Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Siennicy Różanej, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żółkiewce, I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie, II Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Krasnymstawie, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Krasnymstawie i Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Bartosza Głowackiego w Krasnymstawie.

Przesłuchania w ciemno rozpoczęli świetnym występem goście specjalni: Tymoteusz Moczulewski uczeń II klasy Technikum Informatycznego ZSP Nr 2, który wykonał utwór Seweryna Krajewskiego „Nie jesteś sama” oraz Roksana Kostrzewska absolwentka Zespołu Szkół Społecznych w Krasnymstawie, która zaprezentowała utwór Christiny Aquilery „Hurt”.

Uczestnicy I etapu zaprezentowali się w ulubionych utworach.

Jury, składające się z doświadczonych i profesjonalnych muzyków, oceniało umiejętności wokalne, dobór repertuaru i interpretację.

W wyniku przesłuchań każdy z jurorów wybrał do swojej drużyny czterech uczestników.

W drużynie prowadzonej przez Panią Małgorzatę Dzik znaleźli się: Sylwester Bożemski, Zuzanna Bojarczuk, Jagoda Chojan, Maja Kowalczyk.

Pod opieką Pani Jadwigi Litkowskiej udział w II etapie konkursu brać będą: Ewa Bojarczuk, Marcin Trumiński, Kamila Gleń, Karolina Kopeć.

Pani Anna Klus będzie przygotowywała: Gabrielę Dubaj, Agatę Skorek, Klaudię Stećko i Annę Żebrowską

Trener czwartej drużyny Pan Robert Maciejewski przygotuje do II etapu: Wojciecha Dziedzica, Adriana Korkosza, Łukasza Kozieja i Katarzynę Kowal.

Efekty pracy trenerów i ich drużyn będziemy mieli okazję zobaczyć w II etapie konkursu - „Bitwach”, który odbędzie się już w lutym.

O sprawny przebieg konkursu zadbali: Kinga Pyzik, Łukasz Mazurek, Piotr Bednarski, Michał Bryła, Karol Oleszczyński, Krzysztof Klimek, , Patrycja Świetlicka, Karolina Mazurek, Aneta Madej, Weronika Cichosz, Luiza Mandziak.

Serdecznie zapraszamy !!!

Organizatorzy konkursu:

Agata Maciejewska, Eliza Chomik, Anna Kurzak, Justyna Mańkowska-Wrona